Bituumenkrunt isoleeritavate pindade ettevalmistamiseks

bituumenkrunt hüdroisolatsioonitöödel

Bituumenkrunt ehk praimer on alusele õhukese kihina võõbatav vedel bituumen, mis seob aluspinnal oleva tolmu ja parandab oluliselt rullmaterjali nakkumist alusele

Bituumenkrunt, bituumenkrundid, bituumen.

Bituumenkrundid ehk praimerid on kõrgekvaliteediliste naftabituumenite segud spetsiaalselt valitud orgaaniliste lahustitega. Kruntidel on suurendatud sisseimbumisvõime ning lühike kuivamisaeg.

Kasutusvalmiskrundid ehk praimerid kantakse otse alusele, pakkudes sellega lisamugavust ja suurendatud töö tegemise jõudlust.

Bituumenkrundid ehk praimerid tagavad parema nakke aluspinnale

Bituumenkrunte ehk praimereid kasutatakse hüdroisolatsioonitöödel aluste ettevalmistamiseks enne pealekeevitatavate, isekleepuvate, veekindlate materjalide paigaldamist. Kruntimine ehk praimerdamine kindlustab alusele paigaldatava materjali tugevama kleepumise. Aluspinnad peavad olema siledad, puhtad ja kuivad.

Olenevalt pinna suurusest võib kruntida pihusti, harja, rulli või pintsliga. Krundi pintseltamisel imbub bituumenkrunt aluspinda ja seob seda, kindlustades hüdroisolatsiooni kindla kleepumise alusele. Olenevalt krundist ja alusest saab ühe liitri krundiga katta umbes 3 m2 aluspinda.

Enne hüdroisolatsiooni paigaldamist peab krunt olema kuivanud.

Bituumenkrunti ehk praimerit tuleb hoiustada kuivas kohas päikesevalguse eest kaitstuna temperatuuril -20 kuni +30 kraadi.

Krundi tooteleht

Bituumenkrundi TECHNONICOL nr 01 tooteleht

Loe veel bituumenkrunt isoleeritavate pindade ettevalmistamiseks

Igasugune katus ootab peremehelt kaitset ja iluravi

 

OÜ Evari Ehitus – kasulikku – bituumenkrunt isoleeritavate pindade ettevalmistamiseks