Kandev profiilplekk on levinuim lamekatuste aluskonstruktsioon

kandev profiilplekk lamekatuse aluskonstruktsioon

Kandva profiilpleki paigaldamine on kiire ja lihtne

Kandev profiilplekk, kandeprofiilplekk, kandvad profiilid.

Kandev profiilplekk

Kandeprofiilplekk paigaldatakse omavahel ülekattega. Ülekatte suurus määratakse projektis. Plekipaanid kinnitatakse enamasti kruvidega katuse kandekonstruktsiooniks olevate seinte, talade, fermide külge. Kruvide arv ja paigutus määratakse projektis. Tekkinud katuse aluskonstruktsiooni võib kasutada hoone katusetasapinna horisontaaljäikuse saavutamiseks.

Plekipaanide pikiülekatted kinnitatakse omavahel konstruktiivsete kruvidega. Enamasti piisab, kui plekid kinnitatakse kruvide sammuga 50 cm. Kui plekipaanide vahel kasutatakse tihendeid, siis on soovitav kruvide sammu vähendada 30 sentimeerini.

Kandva profiilpleki kasutamine

Kandvad profiilplekid on valmistatud kõrgekvaliteedilistest toormaterjalidest äri- ja tööstushoonete katuste ehitamiseks.

Kandvad profiilplekid on ökonoomne konstruktsioonilahendus katustele, mis nõuavad pikki sildeid. Kasutades kandvaid profiilplekke hoitakse kokku teiste teraskonstruktsioonide arvalt.

Profiilplekke kasutatakse ka horisontaalkoormuse jaotamiseks surve all oleva kihina karkassile, vundamendile.

Kandvate profiilplekkide valik

Profiilide valik on suur. Võimalik on valida erinevaid profiile, pinnakatteid, viimistlusi. Lai valik võimaldab projekteerida kandvaid profiilplekke erinevatele rakendustele nagu tööstushooned, spordi- ja vabaajakeskused, avalikud hooned, kontorihooned, renoveerimisprojektid.

Kandvaid profiilplekke toodavad erinevad tehased ja toote sortiment on väga mitmekesine.

Kandvate profiilplekkide valikust võib leida liitprofiile CS48-36-750, kaarestatud profiilplekke T45-30L-905, kandeprofiilplekke T153-40L-840, T130M-75L-930, T70-57L-846, T70-57L-1058, T45-30L-905. Toodete sortiment on tehaste lõikes varieeruv.

Loe veel kandeprofiilplekk on levinuim lamekatuse aluskonstruktsioon

Laohoonest sai moodne tootmine

 

OÜ Evari Ehitus – katusega seotud terminid – Kandev profiilplekk on levinuim lamekatuste aluskonstruktsioon