Profiilpleki paigaldus - lamekatuse aluskonstruktsiooni paigaldustööd

Profiilpleki paigaldus

PROFIILPLEKI PAIGALDUS – OÜ Evari Ehitus paigaldab kandvaid profiilplekke ehk kandeprofiilplekke

Kandvad profiilplekid on valmistatud kõrgekvaliteedilistest toormaterjalidest äri- ja tööstushoonete katuste ehitamiseks. Profiilpleki paigaldus on kiire ja lihtne.

Profiilpleki paigaldus - paigaldustööd
Pleki kinnitamine

Kandvaid profiilplekke kasutatakse soojustatud ja soojustamata katusekandekonstruktsioonides ning ehitiste vahelagedes. Kandvad profiilplekid on säästlik katuselahendus pikkade sillete saavutamiseks. Jääb ära vajadus teiste teraskonstruktsioonide järele. Neid plekke võib kasutada ka surve all oleva kihina karkassile/vundamendile langeva horisontaalkoormuse jaotamiseks.
Vajaliku profiilpleki valikul on abiks projekteerimisjuhendid ja keerukamatel juhtudel vastavad arvutiprogrammid. Vastavalt ehituse tüübile pakuvad tootjad erinevaid lahendusi.

Tänu laiale sortimendile (erinevad profiilid, erinevad pinnakatted, erinevad viimistlused) on võimalik projekteerida kandvaid profiilplekke väga erinevatele hoonetele nagu tööstushooned, avalikud hooned, erinevad keskused, kontorihooned, renoveeritavad hooned.

Kandvate profiilide valik

Liitprofiil 48*750 mm (optimaalne sildeava rohkem kui 3 m), kaarestatud kandev profiilplekk 44*905 mm (optimaalne sildeava väiksem kui 3 m), kandev profiilplekk 153*840 mm (optimaalne sildeava üle 5 m), 130*950 mm (optimaalne sildeava üle 5 m), 70*846 mm (optimaalne sildeava kuni 5 m), 70*1058 mm (optimaalne sildeava kuni 5 m), 44*905 mm (optimaalne sildeava kuni 3,5 m).

Lamekatuse tüüplahenduse korral on kandevprofiilplekke kasutades katusel tehtavad tööd järgmised:

Profiilpleki paigaldus - paigaldustööd
Pleki paigaldustööd

Vaata profiilpleki paigaldus – paigaldustööde galeriid:

Küsi hinnapakkumist

Nimi (kohustuslik)

E-post (kohustuslik)

Teate sisu