Playtech Estonia OÜ katuse remont Tartus bituumenrullmaterjalist lamekatusel

Playtech Estonia OÜ katuse remont Tartus bituumenrullmaterjalist lamekatusel

Playtech Estonia OÜ katuse remontTartus. Remonditööd tegi OÜ Evari Ehitus 2011. aastal.

Olemas olev maja vahetas omanikku ja majale tehti kapitaalne remont. Remonditi ka katust, kus katusekate vajas osalist väljavahetamist. Katusepind korrastati. Parandustöödeks kasutati SBS bituumenmaterjalist katusekatte materjali. Katusematerjalist hüdroisolatsiooni kiht ehk katuse kattekiht keevitati gaasipõleti abil lamekatusele. Hoonel on sisemise vihmavee äravooluga bituumenrullmaterjalist lamekatus.

Objekti andmed

Objekt:   Playtech Estonia OÜ büroohoone
Aadress:   Vanemuise 7, Tartu

Galerii

Hoone ehitati eelmise sajandi üheksakümnendatel aastatel. Algselt asus hoones Eesti Post ja Ühispank.

Playtech pakub tarkvaratooteid ja nendega seotud tarkvaralahendusi maailma juhtivatele mänguoperaatoritele ja on omas vallas teerajajaks. Firmal on 13 erinevat keskust, kus töötab ligikaudu 5 tuhat inimest. Eestisse on koondunud arendus-, tootmis-, teenindav funktsioon. Enamus Eesti kontorist on koondunud Tartusse, aga kontor on ka Tallinnas. Eestis töötab kokku umbes 670 töötajat. Playtech Group on avalik ettevõte ja noteeritud Londoni börsi põhinimekirjas.

Playtechi visiooniks on kindlustada oma positsioon maailma suurima mängutootjana ning arendada ja litsenseerida tarkvara paljudele platvormidele.