Vidrike Puhkemaja hüdroisolatsioon Valgamaal on tehtud SBS bituumenmaterjalist

Vidrike Puhkemaja hüdroisolatsioon Valgamaal on tehtud SBS bituumenmaterjalist

Vidrike Puhkemaja hüdroisolatsioon Valgamaal on tehtud SBS bituumenmaterjalist. Vundamendihüdroisolatsiooni jasoojustuse tegi OÜ Evari Ehitus 2012. aastal.

Betoonist aluspinnad puhastati ja korrastati. Nakkumise parandamiseks vundamendi pind krunditi ehk praimertati ehk kaeti praimeriga. Vundamendi välispinnale keevitati SBS bituumenrullmaterjalist hüdroisolatsioonikiht ehk vett pidav kiht. Hüdroisolatsioonikihile kleebiti Syropfoam 250 100 mm paksune soojustuskiht. Soojustuse pinnale kinnitati drenaažimatt. Vundamendikaevik täideti liivaga ja tihendati.

Objekti andmed

Objekt:   Vidrike Puhkemaja
Aadress:   Truuta küla, Otepää vald, Valgamaa

Galerii

Vidrike puhkemajad asuvad Valgamaal Otepäält 10 km kaugusel Voki järve ääres ja on mõeldud nii sise- kui ka väliürituste korraldamiseks nii eraisikutele kui ka firmadele. 

Kompleksis on mitu hoonet. Võimalik on tegeleda väga erinevate tegevustega nii talvel kui suvel. Vajadusel võib tellida toitlustust ja ööbida. Vidrike on kujunenud paljude külastajate lemmikkohaks ja suved on broneeritud pikalt ette. Puhkekompleks asub looduskaunis kohas maalilise vaatega kõrgelt mäelt järvele ja ümbritsevale loodusele.