VILPE tehas Soomes toodab katusetarvikuid

VILPE katusetarvikud

VILPE on katusetarvikuid tootva tehase kaubamärk. Tehas SK Tuote Oy asub Soomes

VILPE kaubamärgi all toodetakse väga erinevaid tooteid.

VILPE ventilatsioonisüsteem pakub häid lahendusi hoone siseruumide, katuse, katuse vaheruumide, pööningu, maja põrandaaluste ruumide ventileerimiseks.

Sundventilatsiooni abil saavutatakse siseõhu parem kvaliteet. Püstlõõri ülemises otsas asuv elektriline katuseventilaator tõmbab saastunud  ja niiske õhu püstlõõri kaudu ruumidest ära ja puhub selle katuselt välja.

VILPE tehase katusetarvikute tooted on mitmekesise nomenklatuuriga

Läbiviigud erinevatest katustest

Kivikatuse läbiviigud – betoonkivikatuste, savikivikatuste. Plekk-katuse läbiviigud – profiilplekist katuse, plekk-katuse, valtsplekk-katuse. Bituumenkatuse ja bituumenkatuse järelpaigaldatavad läbiviigud. Decra katuse, Vartti katuse läbiviigus. Aluskatte tihendid. Eriläbiviigud nagu päikesekollektori, korstna, antenni, toru ja pollari. Kummikaelused.

Ventilaatorid erinevaks otstarbeks

Toodetakse põhiliselt katuseventilaatoreid, mis on sundventilatsiooni väga tähtis osa. Ventilaatorite abil saab ehitada kogu maja väljatõmbeventilatsiooni, kui erinevaid tooteid saab kasutada ka üksikute ruumide nagu pesemisruumide niiske õhu väljatõmbamiseks, ühendada köögi õhupuhastiga või mõne muu seadmega. Kasutatakse EC-tehnoloogial põhinevat ehk elektrooniliselt kommuteeritud ventilaatoreid, millel on harjadeta alalisvoolumootor.

Ross tuulutustorud

Kasutatakse põrandaaluse ruumi ventileerimiseks ning niiskuskahjustuste ja radooni kahjulike mõjude vältimiseks. Tuulutustorude abil saab juhtida õhku ka keldrisauna, ventilatsiooniseadmele, kaminale. Konstruktsioon väldib lume, prahi, väikeloomade sattumise ruumi. Toru pikkust saab lihtsalt reguleerida.

Vilpe katuse tuulutusventiilid

On mõeldud katusekonstruktsioonide ja pööninguruumi ventileerimiseks. Katusekonstruktsioonides on alati niiskust. Niiskus aga võib tekitada hallitusseente ja mikroorganismide arenemist. Tuulutusventiilide abil on võimalik takistada niiskuse teket.

Solar läbiviigud

Seade on mõeldud väikeste torude katusest läbiviimiseks. Solar läbiviigud on ilmastikukindlad, mugavad ja turvalised. Toodetakse erinevate katusematerjalide tarbeks. Läbiviigukaas on eemaldatav, mis tagab lihtsa ligipääsu toru hoolduseks.

Katuseluugid

On mõeldud katusele pääsemiseks. Katuseluuke toodetakse erinevaid värve ja paigaldamiseks erinevatele katusematerjalidele.

Vilpe alarõhutuulutid

Alarõhutuulutid on mõeldud katusekonstruktsioonist niiskuse väljatõmbamiseks. Tuulutid on ehitatud selliselt, et tuule mõijul õhu liikumisega tekib tuulutis alarõhk ja katusekonstruktsiooni tuulutuskanalites olev õhk imetakse tuulutite kaudu välja. Koos õhuga väljub katusekonstruktsioonist ka sinna sattunud niiskus.

Korstna läbiviigud

On mõeldud ümaratele soojustatud metallsuitsukorstendele. Plastist läbiviigule paigaldatakse kaasas olev kummitihendja metallklamber. Korstna läbiviigud sobivad paigaldamiseks kivi- ja plekk-katustele.

Vilpe katuselehtrid

Katuselehter on mõeldud sadamevee ärajuhtimiseks sisemise vee äravooluga katustelt. Kaev ühendatakse katuse kattematerjaliga. Katusekaeve toodetakse läbimõõdus 50, 75, 110, 160 mm. Kaevu lisavarustuseks saab tellida küttekaabli (230 V).

Lamekatuse tarvikud

Erinevad kinnitustüüblid, läbiviigud, katusekaevud, alarõhutuulutid.

Ventilatsioonitorud

Ventilatsiooni völjapuhketorud, Intake-õhuvõtutorud, P-seeria ventilatsiooni väljapuketorud, S-seeria ventilatsiooni väljapuhketorud, kanalisatsiooni ventileerimistorud, isoleerimata ventileerimistorud, isoleeritud ventileerimistorud, elastsed torud, soojustuskestad, tolmuimeja keskuse torud.

Loe veel Vilpe tehas Soomes toodab katusetarvikuid

Tehas Soomes

  • "<yoastmark

OÜ Evari Ehitus – kasulikku – VILPE tehas Soomes toodab katusetarvikuid