Ehitusfirma Evari Ehitus ehitab lamekatuseid

Ehitusfirma Evari Ehitus

Ehitusfirma Evari Ehitus on spetsialiseerunud lamekatuste ja hüdroisolatsioonide ehitamisele 

 

Ehitusfirma Evari Ehitus alustas tegevust 1991. aastal. OÜ Evari Ehitus on Lõuna-Eesti juhtiv lamekatuste ehitaja. Tehtavate tööde hulka kuuluvad ka lamekatuste remont, renoveerimine, rekonstrueerimine, erinevad hüdroisolatsioonitööd. Töid tehakse aastaringselt ja üle Eesti. Firma töötajatel on pikaajaline töökogemus, erialane väljaõpe. Firmas toimub järjepidev erialane täiendkoolitus. Pikk töökogemus ehituses, lamekatuste ehitamisel, hüdroisolatsioonitöödel võimaldab pakkuda usaldusväärseid töötavaid lahendusi. Tehtud töödel on kaheaastane garantii.

 

Ehitusfirma eesmärgiks on ehitada parimas koostöös tellijaga, kvaliteetselt, optimaalse aja ja hinnaga

 

Katuse ja hüdroisolatsioonitöödel kasutatakse põhiliselt SBS bituumenrullmaterjale ja PVC plastrullmaterjale. Antud katete paigaldamise tehnoloogiat kasutatakse nii tavakatuste, pööratud katuste, murukatuste, mätaskatuste, käidavate katuste, liiklusega koormatud katuste, seinte, põrandate, vundamentide, sildade, korrusparklate, terrasside, rõdude, lodžade ja teiste sarnaste ehitiste ja rajatiste hüdroisoleerimisel.

Ehitusfirma Evari Ehitus pakub terviklahendusi

Paigaldatakse kandvaid profiilplekke, katuse ääreplekke, karniisiplekke, parapetiplekke, vihmavee äravoolusüsteeme, vihmavee ärajuhtimiseks vihmaveelehtreid, katusepollareid, turvapollareid, turvatrosse; katuseaknaid, katuse- ja suitsuluuke, katuseredeleid, alarõhutuuluteid; soojustatakse katuseid, hoone vundamente, keldriseinu; ehitatakse katuse parapette, karniise ehk räästaid, lamekatuste tuulutussüsteeme.

Ehitusfirma Evari Ehitus annab hea meelega nõu oma tegevusvaldkonda jäävate tööde osas. Iga katus, hüdroisolatsioonitöö on ainulaadne ja firma poolt pakutavat ei ole võimalik poest osta. Firmas töötavad oma tegevusalale keskendunud professionaalid.

Katuseehitus on OÜ Evari Ehitus töö, kirg ja kutsumus

OÜ Evari Ehitus on kogemusi üle 25 aasta.

 

OÜ Evari Ehitus – uudised – ehitusfirma Evari Ehitus